Newsletter 01/2021

Kurzy a semináře PrF  |  01
14. 1. 2021, 9:03

Kurzy pro veřejnost

Kurzy, které pro vás připravujeme v novém roce jsou zatím v režimu online. Pečlivě sledujeme vývoj epidemické situace a jsme připraveni okamžitě reagovat přepnutím do formy, na jakou jste u nás běžně zvyklí. V budoucnu však počítáme i s tím, že u některých kurzů online formu udržíme. 

Přípravné kurzy k přijímačkám budou online

Připravíme vaše děti na přijímačky na vysokou školu

Kurz je určen těm, kteří se chystají ke studiu nejen na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a chtějí si zlepšit předpoklady pro úspěšné zvládnutí přijímací zkoušky ve formě Testu studijních předpokladů. Test bude v roce 2021 probíhat online!

Kurzy budou probíhat v různých termínech prostřednictvím aplikace MS Teams. Více informací se dozvíte na našich webových stránkách nebo na Dni otevřených dveří, který letos proběhne online.

Právní minimum pro překladatele a tlumočníky

Absolvujte u nás právní minimum a splňte jednu z podmínek svého jmenování soudním tlumočníkem

Kurz je určen především pro budoucí překladatele a tlumočníky se zájmem o odbornou právnickou terminologii. Kurz je nutné absolvovat, pokud se uchází o jmenování soudním tlumočníkem.
Začínáme za měsíc a přihlášky přijímáme do naplnění kapacity kurzu.

Aktuální legislativa

Nový znalecký zákon - shrnutí toho nejpodstatnějšího

Nová právní úprava, která je účinná od 1. 1. 2021 přináší pro soudní znalce mnoho zásadních změn. Návod na to, Jak se s nimi vypořádat a jak tyto novinky aplikovat do praxe, nabízí kurz s JUDr. Miroslavem Frýdkem., právníkem zabývajícím se agendou státní správy soudů a státní správy znalecké činnosti v Kanceláři veřejného ochránce práv.

Novinky

Nové kurzy z oblasti informačních technologií

Kurzy, které jsme pro vás připravili,  se budou zaměřovat na specifika práva IT, zejména různých smluv, týkajících se software. Účastníci si tak budou moci doplnit potřebné právní vědomosti (a dokonce i základní technické).

Tipy na jarní kurzy

st 10. 2. 2021

Novinky a změny v pracovním právu 2021 | ONLINE 

čt 18. 2. 2021

Právní aspekty cloud computingu 

čt 11. 3. 2021

Nový zákon o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech z pohledu zadavatelů znaleckých posudků 

Více informací najdete na našich webových stránkách

www.kurzy.law.muni.cz

© 2023
Masarykova univerzita

Facebook