Newsletter 11/2020

Kurzy a semináře PrF  |  11
12. 11. 2020, 12:22

Kurzy pro veřejnost

Připravte se na Testy studijních předpokladů

Přípravné kurzy k přijímačkám proběhnou online

Hlásí se vaše děti na vysokou školu a čekají je přijímačky z Testů studijních předpokladů? Pomůžeme jim s přípravou a zvýšíme jejich šanci na úspěch. 
Přípravné kurzy proběhnou v několika termínech a nově budou realizovány on-line. Půjde o živé vysílání kurzů, bude tak zajištěn aktivní kontakt mezi lektorem a účastníky. Ti budou moci vstupovat do kurzu, ptát se, psát dotazy a lektor tak bude moci reagovat na všechny otázky.

Online konference pro soudní znalce

Ohlédnutí za 3. konferencí pro soudní znalce

Právě proběhlá dvoudenní Konference pro soudní znalce, která zaujala celkem 90 stávajících i budoucích soudních znalců, přinesla celou řadu námětů, tipů a inspirace. A to nejen účastníkům ale také nám, pořadatelům kurzů pro veřejnost. Na základě podnětů budeme postupně zařazovat kurzy, které budou problematiku soudního znalectví dále zpracovávat a budou také postupně reagovat na to, jak postupovat v praxi při aplikaci novinek. Nabídku budeme průběžně zveřejňovat na našich webových stránkách.

Děkujeme všem účastníkům, že s námi do netradičního konceptu šli a samozřejmě i našim perfektně připraveným přednášejícím, kteří udělali maximum pro to, aby srozumitelným způsobem zprostředkovali co nejvíce informací. Děkujeme za pozitivní ohlasy a budeme se těšit na další projekty.

Kurzy pro překladatele a tlumočníky

Právním minimum pro překladatele a tlumočníky startuje v únoru 2021

Ucházíte se o jmenování soudním tlumočníkem nebo překladatelem? Od února 2021 nabízíme, již tradičně, kurz který je nezbytné absolvovat v případně, že se o jmenování ucházíte. Kurz bude probíhat v období únor - červen 2021 pod vedením zkušených lektorů z řad Právnické fakulty Masarykovy univerzity. 

 

On-line kurz

Novinky v pracovním právu on-line - stále je možné se přihlásit

Začátek roku 2021 s sebou přinese řadu novinek v oblasti pracovního práva. Změny přináší i pandemie COVID -19.
Jak se s novými okolnostmi vypořádat, na co se připravit a jak předejít sankcím za nedodržení povinností, přiblíží zkušený lektor JUDr. Jan Horecký na on-line kurzu 19. listopadu.

Výuka v mezinárodně uznávaných kurzech

Kurzy LL.M. probíhají nyní v online režimu

Účastníci mezinárodně uznávaných programů LL.M.  pokračují ve výuce - a to prostřednictvím on-line aplikace Teams, která jim umožňuje jak účast na přednáškách,  tak aktivní komunikaci s přednášejícími. Organizátoři i lektoři se snaží maximálně vyjít vstříc individuálním požadavkům, které s sebou složitější období přináší. Poskytují posluchačům i větší množství studijních materiálů.

Připravujeme pro vás kurzy pro rok 2021 - novinky i osvědčená témata

Pro příští rok budeme opět hledat a zařazovat témata, která vás zajímají, která reagují na aktuální legislativu a která jsou potřebná pro výkon vaší profese. I v příštím roce se můžete těšit na kurzy pro soudní znalce,  překladatele a tlumočníky, přípravné kurzy k přijímačkám, kurzy z oblasti informačních technologií nebo pracovního práva. Kurzy budeme postupně zveřejňovat na našich webových stránkách. V případě, že nebudeme moci kurzy pořádat prezenčně, jsme připraveni vám témata nabídnout on-line formou, která se nám nyní odsvědčila.
Věříme, však, že se současná situace bude zlepšovat a budeme vás moci přivítat osobně na Právnické fakultě.

Nejbližší akce

čt 19. 11. 2020

Novinky a změny v pracovním právu 2021 - on-line 

út 24. 11. 2020

Právní aspekty vývoje a licencování software - on-line 

čt 26. 11. 2020

Nový znalecký zákon z pohledu již jmenovaného znalce - on-line 

čt 3. 12. 2020

Průvodce novým zákonem o soudních tlumočnících a soudních překladatelích - on-line 

po 7. 12. 2020

Jak správně uzavírat smlouvy (od nadpisu smlouvy až po její podpis) pro neprávníky

Kompletní informace najdete na

www.kurzy.law.muni.cz

© 2023
Masarykova univerzita

Facebook