Žijeme na rozhraní

Zajímají nás lidé, technologie a informace.

Jan Novák

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Etiam egestas wisi a erat. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Maecenas aliquet accumsan leo. Vivamus porttitor turpis ac leo. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Praesent dapibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.“

Jan Novák
vedoucí Ústavu

Spolupracujte s námi

Informace o studiu pro nové studenty

zjistěte více

Katedra v číslech

studentů

zaměstnanců

obory

absolventů od roku 2010

Lidé z oboru

Všichni lidé

„Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.“

Lucius Annaeus Seneca

prof. PhDr. Jana Nechutová, CSc.

e‑mail: